Biz kimiz?

bandajans Hakkında

Bandajans, alanında uzman kişilerin bir araya gelerek kurduğu iletişim yapılanmasıdır.

Sağlık iletişimi öncelikli faaliyet alanımızdır.

Sağlık haberciliği ve sağlık iletişimde var olan sorunlar ve bu sorunların aşılması Ajansımızın kurulmasında temel amacı oluşturmuştur.

Hızla büyüyen sağlık sektörünün yanında sağlık işletiminin de buna paralel olarak gelişmesi ve daha nitelikli hale gelmesi beklenir. Ancak günümüzde bunun tam tersi yaşanmaktadır. Doğru bilgiyi doğru kanalla doğru hedef kitleye aktarma noktasında var olan sorunların yanında bu bilgileri okuyup özümseyecek bir kitlenin de yetersiz oluşu iki temel kavramı ortaya çıkarmaktadır. Sağlık iletişimi ve sağlık okuryazarlığı…

Sağlık okuryazarlığı kamu özel çok paydaşlı ve çok kapsamlı bir çalışma sonucunda geliştirilebilecek bir kavramdır. Bu nedenle uzun planlama ve büyük bir organizasyon gerektirir. Sağlık iletişimi ise sağlık hizmeti sunan kişi ve kurumların doğru yapılarla çalışarak küçük kaynaklarla oluşturabileceği bir yaklaşımdır.

Biz de tam bu noktada devreye girerek kurumların profesyonel ekiplerle neleri başarabileceğinin kanıtı olma iddiasıyla faaliyet yürütüyoruz.

Kısaca sağlık sektörü başta olmak üzere kişi ve kurumların sosyal medya ve iletişim danışmanlığını üstleniyoruz.

Fark yaratmak mı istiyorsunuz?